Pravnik ste? Odlično poznajete njemački jezik? Prijavite se!

Kroz dugoročni rad sa kompanijama na području Njemačke, stekli smo bogato iskustvo i povjerenje, te nastojimo da održimo i povećamo suradnju sa korektnim odnosom kako prema klijentu tako i prema institucijama i poslodavcima te zemlje.

Shodno tome, raspisujemo konkurs za poziciju „Pravnik“ (1 izvršioc)

Kvalifikacije – uslovi za kandidate:
– VSS (Pravni faktultet)
– Minimalno 2 godine relevantnog radnog iskustva
– Dobro poznavanje pravnih sistema BiH i EU
– Kompetentna upotreba njemačkog jezika
– Očekujemo profesionalno ophođenje sa poslovnim partnerima, kolegama
– Od kandidata očekujemo razvijenu sposobnost za samostalnim radom, organizovanost i samoinicijativnost
– Visok stepen opšte kulture, informisanosti i opšte pismenosti
– Dobre administrativne sposobnosti i posvećenost detaljima
– Podrazumijevamo da kandidat poznaje rad na računaru i da posjeduje vozačku dozvolu B kategorije.

Opis posla – odgovornosti:
– Pruža pravnu podršku menadžmentu firme
– Prati proučava i primjenjuje zakonske i podzakonske akte bitne za djelokrug aktivnosti
– Izrađuje i vodi brigu o ugovorima sa ostalim članovima firme
– Analizira slučajeve, izrađuje analize i daje stručno mišljenje
– Procesuira eventualne tužbe, žalbe, molbe, zahtjeve i sl.

Budućem članu tima nudimo:
– Odgovornu poziciju
– Podsticajno okruženje
– Prijatnu radnu atmosferu
– Mogućnost profesionalnog usavršavanja
– Aktivno učešće u razvoju firme
– Redovna ugovorena mjesečna primanja

Zainteresovani kandidati mogu aplicirati putem slijedećeg linka: https://jobstep-app.com/registracija/52/korak1

Za sva dodatna pitanja, slobodno nas kontaktirate na: info@job-step.net

KONKURS ZAVRŠEN!

2018-09-13T14:39:49+00:00